I Have Twin Girlfriends
Yer İşareti Ekle
16 kişi takip ediyor.
6.7
Durum Devam Ediyor
Tip Manhua

I Have Twin Girlfriends

Alternatif Başlıklar Jia You Shuangsheng Nuyou, I Live at Home With My Twin Girlfriends, Jiā Yǒu Shuāngshēng Nǚyǒu, My Sister's Twin Lives at My Home, 家有双生女友

I Have Twin Girlfriends Özeti

I Have Twin Girlfriends

I Have Twin Girlfriends Tek kız arkadaşım aniden bana ikizi olduğunu söyledi… Aslında bana o kadar uzun süre yalan söyledi ki!

—————————————————————————————————————————–
—————————————————————————————————————————–

I Have Twin Girlfriends Güneşin doğuşuyla birlikte, gün yeniden başladı. Gökyüzünde parıldayan yıldızlar bir bir kaybolurken, yerini mavimsi bir ışığa bıraktılar. Baharın gelişiyle birlikte, doğanın uyanışı da başlamıştı. Her yerde yeşillikler boy gösterirken, kuşların cıvıltıları kulağa hoş geliyordu.

Bugünün yazısı aslında ne hakkında olacak? Hiçbir fikrim yok. Sadece klavyeye dokunuyorum ve yazılar ekranda beliriyor. Belki de en iyi yazılar spontan olarak yazılanlardır. Kim bilir?

Manga Bilgini

Günümüzde, herkesin bir hikayesi var gibi görünüyor. İnternet sayesinde, hikayelerimizi dünyanın her yerindeki insanlarla paylaşabiliyoruz. Ancak bu kadar çok hikaye arasında kaybolmak kolay. İnsanlar, hikayeleri anlatmanın yanı sıra, hikayeleri nasıl anlattığınızın da önemli olduğunu unutmamalıdır.

Yaratıcı yazarlık, özünde, hikayeleri anlatma sanatıdır. İyi bir hikaye, karakterleri, çatışmaları, diyalogları ve tabii ki sonuçları ile okuyucuyu etkilemelidir. Yaratıcı yazarlık, yalnızca bir hikaye yazmak değil, aynı zamanda insanların zihninde canlandırmalarına yardımcı olacak detaylar eklemektir.

Manga Efendisi

Bir yazarın hayatı, sürekli olarak bir şeyler yazmakla geçer. Yazarlık, sabır ve disiplin gerektirir. Bir yazar, her zaman yazmak için zaman ayırmalı ve fikirlerini kağıda dökmelidir. İyi bir yazar, yazdıklarını gözden geçirir, düzenler ve geliştirir.

I Have Twin Girlfriends yok ben ne yapsam acaba Yaratıcı yazarlık, herkesin yapabileceği bir şey değildir. Ancak herkesin içinde bir hikaye vardır. Bir hikaye anlatmak, bazen bir fotoğraftan, bir müzik parçasından veya bir anıdan ilham almakla başlar. Bir yazar, bu ilhamı alır ve hayal gücüne dayalı bir hikaye oluşturur

bir şey değildir. Ancak herkesin içinde bir hikaye vardır. Bir hikaye anlatmak, bazen bir fotoğraftan, bir müzik parçasından veya bir anıdan ilham almakla başlar. Bir yazar, bu ilhamı alır ve hayal gücüne dayalı bir hikaye oluştur ve napar

Tek kız arkadaşım aniden bana ikizi olduğunu söyledi… Aslında bana o kadar uzun süre yalan söyledi ki!

Yayınlanma Tarihi: 2020
Yazar Sky Tree Comics Studio
Çizer Sky Tree Comics Studio
Seri Yayını -
Paylaşan
Yayınlanan
Son Güncelleme
Anahtar Kelimeler: i have twin girlfriends oku, i have twin girlfriends türkçe, i have twin girlfriends manga, i have twin girlfriends manga oku, i have twin girlfriends webtoon oku

I Have Twin Girlfriends Bölüm Listesi


Yorum

İçerik Uyarısı
"I Have Twin Girlfriends" Mangası +18 Sahneler İçeriyor Bilginiz Olsun.
Devam
Geri